| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-UV3W |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 50 set |
Hava Soğutma ≤7000m/s 355nm Uzunlukta UV Lazer İşaretleme Makinesi
Giriş:
Bir UV lazer işaretleme makinesi, çeşitli malzemeleri işaretlemek, kazımak veya kazımak için ultraviyole (UV) lazer teknolojisini kullanan hassas bir cihazdır.Bu tür bir makine, etkinliği ve çok yönlülüğü nedeniyle birçok endüstride giderek daha popüler hale geliyor.İşte detaylı bir genel bakış:
Temel Özellikler
Faydaları
Başvurular
Spesifikasyon
| Model | HS-UV3W |
| Çıktı gücü | 3W |
| Lazer tipi | 3W UV lazer ünitesi |
| İşaretleme alanı | 150*150mm (ihtiyaç duyulmaz) |
| Lazer noktası çapı | <0,01 mm |
| Lazer çıkış gücü | 0~100% ayarlanabilir |
| Çalışma frekansı aralığı | 5~100KHz |
| Güç istikrarı | < ± 1% rms |
| Lazer dalga uzunluğu | 355nm |
| İşaret türü | Statik işaretleme/Dinamik işaretleme |
| İşaretleme hızı | ≤7000m/s |
| Min karakter | 0.15mm |
| Tekrar doğruluk | ±0,003mm |
| Lazer ünitesi | Çin markası/Yurtdışı markası (iletilmez) |
| Soğutma tipi | Hava soğutması |
| Güç kaynağı | AC220V,60Hz,15A |
| Yazılım | Profesyonel SW |
| Lazer ömrü | 20000 saat |
| Makine boyutu | 900mm*680mm*1500 |
| Makine ağırlığı | 120kg |
Özellikleri