| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-S5331R |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
Otomatik Temizlik Fonksiyonu ile Tek Başlı Masaüstü Lehimleyici Robot
Özellikleri:
Spesifikasyon:
| Model | HS-S5331R |
|---|---|
| Voltaj | AC110V/220V,50/60Hz |
| X/Y1/Y2/Z çalışma aralığı | 500*300*300*100 mm |
| R ekseni | 360 derece |
| X/Y1/Y2/Z hareket hızı | En fazla 300mm/s |
| Sürülen sistem | Adımlı motor, zamanlama kemeri. |
| Doğrusal rehber | Tayvan markası yüksek hassasiyetli rehber |
| Tekrar doğruluk | ±0,02 mm |
| Programlama | Öğretmen asılı olan manuel programlama |
| Kontrol sistemi | Kontrol panosu |
| Program depolaması | Bir bin set işleme verisini saklayabilir ve tek bir işleme dosyası 3M depolama alanına kadar işgal edebilir (beş bin işleme noktası) |
| Dosya saklama alanı | El kutusu 256M, çevrimdışı kart 32M, 3M depolama alanına kadar tek işlem dosyası (100,000 işlem noktası) |
| Doküman desteği | CAD |
| Demir Teneke temizliği | Hava temizliği/pneumatik |
| Dış arayüz | USB+RS232 |
| Lehimleme yöntemi | Nokta/sıkıştırma lehimleme |
| Ağırlık | 60kg |
| Makine boyutu | 680*585*800mm |
Uygulama:
Otomatik lehimleme makinesi çoğunlukla elektronik üretim endüstrisinde kullanılır.Temel olarak, geri akış lütleme ve dalga lütleme işlemlerinde elde edilmesi zor olan işlem süreçleri ve lehim işleme için kullanılır.
Özellikle karışık devre kartları, ısı hassas bileşenleri ve SMT arka uç işlemindeki hassas cihazlar için uygundur.Bağlantı kaynakları, DC uç teneke, LED ışık şeridi bağlantısı ve diğer alanlar.
Otomatik lehimleyici robotlar, iş verimliliğini ve lehim kalitesini arttırmak için manuel lehimlemeyi değiştirir. Otomobil elektroniği, dijital, elektronik ürünler, LCD,Devre kartı ve diğer üretim endüstrileri, konektörler, RJ / ağ transformatörleri, kablo, FPCB kaynak, COF kaynak, bilgisayar ana kartları, KABEL, hoparlörler ve motorlar Kalite kaynak endüstrisi.
![]()
![]()
![]()
Paketleme hakkında:
![]()