| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-C510F |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
CCD İşaret Noktası Konumu Barkod Okuması Inline CO2 PCB Lazer İşaretleme Makinesi
Spesifikasyon
| Model | HS-C510F |
| Çalışma yöntemi | Lazer kafası hareket ediyor |
| Leaser markası | SYNRAD CO2 ((Amerika markası) |
| Fİdüsyal konumu | CCD+Mark konumlandırma |
| Satır içi okuma | Kamera içi okuması |
| PCB kalınlığı | 0.5~5.0mm |
| PCB boyutu | 50*50~510*460mm |
| Taşıma yüksekliği | 900±20 mm |
| Taşıma yönü | L-R/R-L |
| Geniş ayarlama | Otomatik |
| XY kontrol sistemi | PC+kart+servo motor |
| XY kontrol doğruluğu | ±0,02 mm |
| Yanlış malzeme tanımı | Reddedici kurul/Dönüştürme/Yanlış tanınma |
| Kötü işaret tanımı |
Otomatik tanıma hatası var. Kötü işaretler bırakmaz. |
| Anti yeniden kodlama | Desteklenen |
| Kontrol sistemi | Win7+ kendiliğinden geliştirilen sistem |
| Güç kaynağı | Tek fazlı AC 220V 16A 50/60Hz |
| Hava basıncı | ≥0.5 Mpa |
| Boyut | W1000*L1600*H1700 (mm) |
| Sistem ithalatı | Dükkan akışı MES IMS SFIS vb. |
| Boyut | W1000*L1600*H1700 (mm) |
| Ağırlık | 700 KG |
Özellikleri
1, CCD İşaret Noktası konumu
2, CCD satır içi barkod okuması
3, CCD barkod kalitesi analizi
4, X Y servolu sürücü, doğruluk ± 0.02mm
Paketleme Hakkında
![]()
![]()
![]()