| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-UV3W |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
Donanım, iletişim, elektronik, otomotiv parçaları, plastik, el sanatları vb. gibi birçok endüstride yaygın olarak kullanılır.
| Model | HS-UV3W |
|---|---|
| Çıkış gücü | 3W |
| Lazer tipi | 3W UV lazer ünitesi |
| İşaretleme alanı | 150*150mm(İsteğe bağlı) |
| Lazer nokta çapı | <0.01mm |
| Lazer çıkış gücü | %0~100 ayarlanabilir |
| Çalışma frekans aralığı | 5~100KHz |
| Güç kararlılığı | <±1%rms |
| Lazer dalga boyu | 355nm |
| İşaretleme türü | Statik işaretleme/Dinamik işaretleme |
| İşaretleme hızı | ≤7000m/s |
| Min karakter | 0.15mm |
| Tekrar doğruluğu | ±0.003mm |
| Lazer ünitesi | Çin markası/Yurtdışı markası(isteğe bağlı) |
| Soğutma tipi | Hava soğutmalı |
| Güç kaynağı | AC220V,60Hz,15A |
| Yazılım | Profesyonel SW |
| Lazer ömrü | 20000Saat |
| Makine boyutu | 900mm*680mm*1500 |
| Makine ağırlığı | 120kg |
![]()
![]()