| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-CVN4600 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
APCB reddedici taşıyıcıüretim süreci sırasında arızalı veya reddedilen basılı devreler (PCB'ler) ele almak ve taşımak için tasarlanmış özel bir taşıyıcı sistemidir.Birincil görevi, uyumsuz ürünlerin üretim hattından verimli bir şekilde çıkarılmasını sağlamak, böylece kalite standartlarını koruyor ve iş akışını kolaylaştırıyor.
| Görev | Bu birim, smt üretim hattında OK ve NG kart seçimi fonksiyonunu sağlar. PCB'lerin görsel denetimi gerektiğinde kullanılabilir. PCB'ler çalışmaya devam edecektir,Böylece normal PCB akışını kesmeden. |
| Taşıma yüksekliği | 910±20 mm |
| Taşıma yönü | L~R, veya R~L (ihtiyatlı) |
| Taşıma hızı | 0.5~20 m/min veya belirtin |
| Güç kaynağı | AC100-230V,50/60Hz,tek fazlı |
| PLC markası | Mitsubishi |
| Sensör markası | Hasta. |
| Sürücü markası | Meanwell |
| Güç tüketimi | 100VA maksimum |
| Hava basıncı | 4-6bar |
| Hava tüketimi | En fazla 10L/dakikada |
| İletişim | SMEMA |
| Model | HS-CVN350 | HS-CVN460 |
| Verimli PCB uzunluğu | 50*50~450*350mm | 50*50~550*460mm |
| Makine boyutu | 1000*690*930mm | 1000*800*930mm |
| Ağırlık | 70kg | 90kg |
Kalite Kontrolü:
Yeniden İşleme Alanları:
Üretim İzleme:
Otomatik Denetim Sistemleri:
Kalite Güvenliği Geliştirildi:
Verimliliğin Artması:
Atıkların Azaltılması:
Verilerin Geliştirilmiş Toplanması:
Uzay Optimizasyonu:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()