|
|
| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-250DOLD |
| Moq: | 1 takım |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | D/P,T/T,Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 500 adet |
| Model | HS-250DULD |
|---|---|
| PCB Boyutu | (50×50)~(350×250)mm |
| Magazin Boyutu | 355×320×565mm |
| PCB Yükleme Süresi | Yaklaşık 6 saniye |
| Magazin Değiştirme Süresi | 30 saniye |
| Güç Kaynağı | AC100-230V, Tek Faz, maks. 300A |
| Hava Kaynağı | 4-6 bar, Maks. 10L/dak |
| Taşıma Yüksekliği | 900±20mm |
| Taşıma Yönü | S'den S'ye veya S'den S'ye (isteğe bağlı) |
| PCB Kalınlığı | Minimum 0.4mm |
| Magazin Miktarı | Üst 1 adet, alt 1 adet veya özelleştirilmiş |
| Adım Aralığı Seçenekleri | 1-4 (10mm aralık) |
| Makine Boyutu | 1460×1500×1200mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 210kg |