| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-CVN350 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
SMEMA uyumlu PCB Taşıma Ekipmanı SMT hattı reddedici taşıyıcı için
Spesifikasyon
| Model | HS-CVN350 | HS-CVN460 |
| Verimli PCB uzunluğu | 50*50~450*350mm | 50*50~550*460mm |
| Makine boyutu | 1000*690*930mm | 1000*800*930mm |
| Ağırlık | 70kg | 90kg |
| Taşıma yüksekliği | 910±20 mm |
| Taşıma yönü | L~R, veya R~L (ihtiyatlı) |
| Taşıma hızı | 0.5~20 m/min veya belirtin |
| Güç kaynağı | AC100-230V,50/60Hz,tek fazlı |
| Güç tüketimi | 100VA maksimum |
| Hava basıncı | 4-6bar |
| Hava tüketimi | En fazla 10L/dakikada |
| İletişim | SMEMA |
Özellikleri
1, reddetme, denetim ve atlama modları mevcut.
2Modüler tasarım.
3Dayanıklı tasarım sayesinde istikrarı arttırıyor.
4Üstün kalite ve dayanıklılık için lazerle oyulmuş paslanmaz çelik yan kılavuzu.
5Ergonomik tasarımlı kol destesi.
6, Yumuşak ve paralel genişlik ayarlama ((başlık vida).
7, İsteğe bağlı olarak farklı uzunluklarda mevcuttur.
8Değişken hız kontrolü.
9SMEMA uyumlu.
![]()
Demiryolu Taşımacılığı
![]()
![]()
Kalkıtma Yapısı
![]()
Elektrikli kontrol
![]()
Profesyonel teknisyenlerimiz ve satışlarımız var, yüksek teknolojiye güveniyoruz ve müşterilerimize yüksek verimli ve güvenilir kart işleme sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.Aynı zamanda deneyimli mühendis ekibimiz akıllı fabrikanın gelişme yönünü her zaman kavrar., piyasa talebine göre ürünleri ve teknik güncelleştirir, her zaman daha fazla otomasyon ve maliyetli ürün üretmeye çalışıyoruz, aynı zamanda müşterimizin farklı ihtiyaçlarına dayanarak OEM de yapıyoruz.