Ana sayfa

Shenzhen Hansome Technology Co., Ltd. fabrika üretim hattı

Sertifika
Çin Shenzhen Hansome Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Shenzhen Hansome Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
HSTECH ekipmanı tamamen ihtiyacımıza uygun, makine kararlı çalışıyor ve hata yok, elektronik üretim sırasında bize çok yardımcı oluyor, teşekkürler, beğendik!

—— Bradly

Çok iyi monte edilmiş ve paketlenmiş makineler, belirli talimatlar altında kolay kurulum, daha önemli çalışma verimliliği ve doğruluğu beklenmektedir.

—— Jason

Temizleyici çok iyi çalışıyor, hizmet için teşekkürler!

—— Esmailem

Çok kaliteli satın aldığımız parçalar, stok parça öğeniz kapsamlı ve servis tepkisi hızlı, gerçekten yardımcı.

—— Eduardo

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

 • OEM / ODM
  Biz sıcak karşılama OEM / ODM, biz deneyim ve pazar trendleri dayalı, müşterilerimizden gelen fikir ve düşünceleri duymak, tasarım ve pazara uygun özel ürünler özelleştirmek için hazırız.

  OEM Hizmeti

  Orijinal Ekipman Üreticisi (OEM), bir şirket başka bir şirketin nihai ürününde kullanılan bir parçayı veya alt sistemi oluşturduğunda kullanılan bir terimdir. Kendi tasarımınız varsa ve üretim için sorun yaşıyorsanız, yalnızca sizin için üretimden sorumlu olabiliriz. 7 yıllık OEM deneyimlerine sahibiz, size istikrarlı kalite ve en iyi performans sunabilir.

  ODM hizmeti

  Özgün Tasarım Üreticisi (ODM), belirtilen bir ürünü tasarlayan ve üreten ve sonunda başka bir firma tarafından yeniden markalaştırılmış bir şirkettir. Bu tür şirketler marka firmasının, bir fabrikanın organizasyonu veya işletmesi ile uğraşmak zorunda kalmadan (tamamlayıcı olarak veya yalnızca) üretmelerini sağlar. Patentinizi müşterileriniz için benzersiz olan müşterinin ODM ürünü için koruyacak ve uygulayacağız.

 • Ar-Ge
  Şirket prensibimize dayanan güçlü Ar-Ge kabiliyetimiz var, HSTECH profesyonel bir teknik ekibimiz var, deneyimlerini ve en yüksek teknolojiyi aktarıyor, araştırma yapıyor ve yüksek kaliteli ve son ürünleri yapmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Aynı zamanda, teknik ekibimiz SMT ve PCBA endüstrisi ile ilgili teknik rapor ve toplantılara, sürekli yeni teknolojiyi, özellikle de akıllı Endüstriyel 2.0 teknolojisini öğrenmeye ve diğer şirketlerle fikir alışverişinde bulunmaya devam edecektir. Dünya teknolojisi çok hızlı bir şekilde yükseliyor, Almanya, Japonya gibi yeni teknolojiler öğreniyoruz, aynı zamanda kendini geliştirme yeteneğimizi de geliştiriyoruz.

İletişim bilgileri
Shenzhen Hansome Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Rudi Jin

Tel: 86-755-23209382

Faks: 86-755-23209382

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)